REGISTER

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur
Sparrer-Master/Vertrouwd Adviseur

SPARRER INSTITUUT

Register

Evert van Asselt
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Vacura Accountants en Adviseurs
evert@vacura.nl
+31 (0)342 70 10 18

Rob Batenburg
Sparrer-Master/Vertrouwd Adviseur

van Velzen accountants & adviseurs
rob@vanvelzenaa.nl

Pieter Batist
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Batist Administratieve Dienstverlening
welkom@batist.eu
020 – 368 12 32

Melanie van Bekkum
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

TUUUR BV
mvanbekkum@tuuur.nl
078-3020600

Hans van Beveren
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

SPIN administratie & advies
hans@spinadministratie.nl
06-51508666

Bernardus W. Bottram
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Snelders Consulting
robert@sneldersconsulting.nl
0497-385333

Daan Bregman
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Bregman Accountants
daan@bregmanaccountants.nl
079 – 363 0456

Herman Buyk
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Optifisc
info@optifisc.nl
010 – 284 06 43

Bouke van der Heiden
Sparrer-Master/Vertrouwd Adviseur

SLIM Vooruit
bouke@slimvooruit.nl
0793445650

Hugo S. Knape
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Knape Administratie- Belastingconsulenten B.V.
office@knapebv.nl
078-6761849

Maurice R. Lander
Sparrer-Master/Vertrouwd Adviseur

Sparrer Instituut
lander@sparrer.nl

Caroline Meershoek
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

SPIN administratie & advies
caroline@spinadministratie.nl
06-14453075

Laura M. Pijl
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

LPKM Register Belasting Adviseurs
l.pijl@lpkm.nl
035-582 07 13

Joop Polet
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Polet
jpc@poletbv.nl
078 – 692 00 20

Phons Rövekamp
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Erions Administratie- en Belastingadviseurs
phons.rovekamp@erions.nl
06-54750575

Wim Auke Sannes
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Ynsjoch administratie & advies
wimauke@ynsjoch.nl
 +31 (0) 6 27108910

Jeroen Schouten
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Schouten financiële dienstverlening
Jeroen.schouten@schoutenadvies.com

Jochem Schouten
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Schouten financiële dienstverlening
j.schouten@schoutenadvies.com

Michael M. J. Snelders
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Snelders Consulting
con@sneldersconsulting.nl
0497-385333

Suzanne Tetteroo
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Erions Administratie- en Belastingadviseurs
suzanne.tetteroo@erions.nl
06-31027182

Sjoerd van der Wal
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Van der Wal administratie & advies
info@vdwal-administraties.nl
0513-435857

Linda Wassink-Zwoferink
Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

ReinVisie B.V.
linda@reinvsie.nl
085-0737661