Sparrer-Practitioner | Vertrouwd Adviseur | 
Sparrer-Master

Sparrer register

JAARLIJKS EVENT

Dag van de ondernemerscoach

Sparrer Instituut

Voor Vertrouwd Adviseurs die zich willen onderscheiden! Sparrer Instituut leidt professionals op tot Sparrer, te onderscheiden:

  • Sparrer-practitioner heeft met succes de basisopleiding tot Vertrouwd Adviseur doorlopen en praktiseert de rol langer dan 1 jaar in zijn/haar praktijk.
  • (sr) Sparrer-practitioner praktiseert de rol langer dan 3 jaar en onderhoudt op structurele basis zijn/haar kennis en vaardigheden.
  • Sparrer-master heeft met succes de opleiding tot master gevolgd en beoefent de rol in de praktijk.
  • Sparrer-expert is expert vertrouwd adviseur en is in staat kennis en vaardigheden op anderen over te brengen.

De toevoeging i.o. staat voor ‘in opleiding’

Register

Sparrer_Register

Linda Wassink-Zwoferink

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

linda@reinvsie.nl

Sjoerd_van_der_Wal

Sjoerd van der Wal

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

info@vdwal-administraties.nl

Sparrer_Register_Amanda

Amanda Vrakking

Sparrer-Experts i.o.

Sparrer_Register_Rian

Rian Verkooijen

Sparrer-Experts i.o.

Suzanne_Tetteroo

Suzanne Tetteroo

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

suzanne.tetteroo@erions.nl

Con_Snelders

Michael M. J. Snelders

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

con@sneldersconsulting.nl

Jochem_Schouten_

Jochem Schouten

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

j.schouten@schoutenadvies.com

Jeroen_Schouten

Jeroen Schouten

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

Jeroen.schouten@schoutenadvies.com

Wim_Auke_Sannes

Wim Auke Sannes

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

wimauke@ynsjoch.nl

310627108910

Alphons_Eduard_Rovekamp

Phons Rövekamp

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

phons.rovekamp@erions.nl

Sparrer_Register

Joop Polet

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

jpc@poletbv.nl

0786920020

Sparrer_Register

Laura M. Pijl

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

l.pijl@lpkm.nl

Joanneke

Joanneke Mels-de Ruiter

Sparrer-Experts i.o.

Sparrer_Register

Caroline Meershoek

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

caroline@spinadministratie.nl

Sparrer_Register_Mauric Lander

Maurice R. Lander

Sparrer-Master/Vertrouwd Adviseur

lander@sparrer.nl

Hugo_Knape

Hugo S. Knape

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

office@knapebv.nl

Rina_de_Jaeger_Fleer_

Rina de Jaeger – Fleer

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

rina@customadministraties.nl

Bouke_van_der_Heiden

Bouke van der Heiden

Sparrer-Master/Vertrouwd Adviseur

bouke@slimvooruit.nl

0793445650

Anne_ten_Ham

Anne ten Ham

Sparrer-Experts i.o.

Ramon_Dirks

Ramon Dirks

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

ramon@dirksfiscaal.nl

Sparrer_Register

Herman Buyk

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

info@optifisc.nl

0102840643

Menno_den_Buurman

Menno den Buurman

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

menno@meric.biz

Daan

Daan Bregman

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

daan@bregmanaccountants.nl

0793630456

Robert

Bernardus W. Bottram

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

robert@sneldersconsulting.nl

Sparrer voor administratiekantoren

Cecilia Blok

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

c.blok@a-kantoor.nl

Sparrer_Register

Hans van Beveren

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

hans@spinadministratie.nl

Melanie_van_Bekkum

Melanie van Bekkum

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

mvanbekkum@tuuur.nl

Sparrer_Register

Pieter Batist

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

welkom@batist.eu

0203681232

Sparrer_Register

Evert van Asselt

Sparrer-Practitioner/Vertrouwd Adviseur

evert@vacura.nl

310342701018

Rob Batenburg

Rob Batenburg

Sparrer-Master/Vertrouwd Adviseur

rob@vanvelzenaa.nl